#2014-09-03 09:13:08 

Dziki_dzik

Użytkownik

Siemka! Od dzieciaka kochałem muzykę rockową. Jakiś czas temu postanowiłem z kumplami utworzyć kapelę. Wyszło na jaw, że ludziom trafiła do gustu nasza muzyka i częściej wołają nas na różnorakie imprezy. Wraz z kapelą myślimy nad dawaniem fachowych koncertów. Lecz stoi ku temu parę rzeczy na drodze. Jedną przeszkodą to jest brak odpowiednich urządzeń. Tu chodzi głównie o Antari Z-800 II. Na dodatek mojego kumpla brat mówił, że powinniśmy też zagospodarować się w Reloop RP-7000. Trudna sprawa, ale zbieramy pieniążki i sądzę, że za pół miesiąca zagospodarujemy się we właściwy sprzęt. Przy okazji wchodząc tutaj chcę Was zapytać o coś. Czy macie doświadczenie w organizowaniu koncertów. Jakie wymagane są urządzenia, aby taka impreza się udała?
#2014-09-03 09:56:42 

Brona

Użytkownik

Co za przynudzanie! Od pewnego czasu nic się tu ciekawego nie dzieje. Nie każdy zna się na sprzętach muzycznych. Obiło mi się o uszy, że mój przyjaciel mówił, że jego syn utworzył ekipę i wszystkie potrzebne urządzenia zamawiał w Internecie, ale to nie interesujący temat. Mam przyjemniejsze tematy do gadki.
#2014-09-03 10:56:03 

Obwoluta

Użytkownik

Jak się pragnie dawać koncerty, to powinno się mieć odpowiednie sprzęty. Ale to nie mój interes, gdyż ja nie znam się na takich rzeczach, ale za to mój syn zamawiał jakieś urządzenia w Internecie. Wspominał, że udało się jemu to znaleźć bez problemów. Wierzcie, wystarczy troszkę poszperać w sieci o tym i problem rozwiązany. Radźcie sobie sami. Życzę powodzenia. Pa!
#2014-09-03 11:49:07 

cyrkowiec

Użytkownik

Sądzę, że istotnym sprzętem, które powinno znaleźć się w wyposażeniu zespołów jest Reloop RP-8000. Wiem to z własnego doświadczenia. Mam zespół od roku i od dawna gramy profesjonalne koncerty. W wyniku tego zależało nam na tym, żeby każdy kto przybywa na nasz koncert wyraźnie nas słyszał. Początkowo miałem problemy ze znalezieniem dobrej firmy polecającej takie sprzęty. Jednakże mój przyjaciel polecił mi pewną witrynę sieciową, która należała do spółki DJ Pro. Tam w korzystnej cenie odnalazłem co niemiara fajnych sprzętów. Wybraliśmy wszystko co chcieliśmy i zakupiliśmy. W przeciągu dwóch dni kurier przywiózł nam świetnie zapakowany sprzęt. No od tamtej chwili nasze koncerty mają bardzo wysoką klasę. Ci, którzy poszukują takich sprzętów powinni skorzystać z propozycji tej firmy. Polecam z całego serca!
#2014-09-03 13:49:17 

Kabanos

Użytkownik

Rozmowa o profesjonalnych sprzętach na koncerty jest bardzo interesująca i korzystna. Myślę, że można ją jeszcze bardziej rozpisać, bo teraz jest multum nowych kapel. Nawet wczoraj sam poczytałem na temat takich urządzeń. Mój syn jest umuzykalniony. Kto wie, może w przyszłości sam będę brał dla niego takie sprzęty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015