#2014-09-12 06:07:09 

Dziki_dzik

Użytkownik

#2014-09-12 07:49:55 

Marszałek

Użytkownik

Ja wnet skończę pisanie specjalistycznej pracy inżynierskiej, z tej racji jestem niesamowicie zadowolona. Sporo czasu mi zajęło szukanie nieodzownych materiałów. Lecz aktualnie prawie cała praca za mną. Żeby wyszukać te materiały chodziłam po najrozmaitszych bibliotekach, szukałam prócz tego w necie. Ostatnimi czasy zauważyłam atrakcyjny artykuł o nazwie: pisanie prac, który piekielnie mi pomógł. W tej chwili kończę ostatni rozdział. Później czeka mnie praca magisterska, jednakże mam na to od groma czasu.
#2014-09-12 08:05:30 

doktorantka

Użytkownik

U mnie wiele osób na uniwerku teraz pisze swoje prace licencjackie. Prace licencjackie to spore zadanie, dlatego też niektórzy moi koledzy rozpoczęli pisanie w ubiegłym roku. Ja również piszę w tym momencie moją pracę, lecz różnie mi to wychodzi. Przypuszczalnie poszukam więcej sugestii o tym w necie. Zupełnie nie mam pomysłów co do mojej pracy, z tego powodu prawdopodobnie zmienię temat. W mojej opinii muszę doradzić się mojego promotora, wówczas na pewno coś mi przyjdzie do głowy. Pisanie pracy kończącej studia licencjackie wymaga wiele wysiłku.
#2014-09-12 10:12:57 

marchewka

Użytkownik

Moja praca kończąca studia licencjackie jest prawie gotowa, z tego względu aktualnie mam co nieco wypoczynku. Ale muszę powiedzieć, że czasem było szalenie trudno. Dużo danych o pracach licencjackich jest zamieszczonych na stronie www. Powinnam stwierdzić, że wybrałam sobie szalenie problematyczny temat, jednakże jakoś dałam radę. Jakiś czas temu prawie każdy wieczór, spędzałam na szukaniu nieodzownych materiałów, a także pisaniu pracy. W tej chwili już częściej spotykam się z przyjaciółkami, ponieważ mam nieco luzu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015