#2014-09-15 10:53:06 

Kabanos

Użytkownik

Prace na studia to nie taka straszna rzecz jak się wydaje. Ja swoją szybko napisałem przed zdaniem. Na początku także stresowałem się, że nie wyrobię się, ale jednak ogarnąłem to. Pamiętam dobrze, jak szukałem przeróżnych informacji, które pomogą mi wziąć się za to. No więc w Yahoo wpisałem hasła prace inżynierskie i znalazłem bez liku rad, które dały mi pomoc jak zacząć pisać. Na dodatek zakupiłem sobie bombową książkę o tytule łatwe pisanie prac licencjackich. Takim sposobem udało mi się szybko i bezboleśnie napisać tę pracę. Wydaje mi się, że tutaj jest potrzebna dobra organizacja i sprawa sama się rozwiąże. ; )
#2014-09-15 11:03:06 

Brona

Użytkownik

Za prace dyplomowe najlepiej wziąć się dużo wcześniej. Dzięki temu mamy więcej możliwości i wtedy możemy je na luzie korygować. Z resztą pisanie prac licencjackich to nie taka okropna rzecz. Potrzeba tak troszkę organizacji, a na pewno wszystko się uda. Pamiętam jak dzisiaj jak sama byłam zmuszona się zabrać za napisanie dobrej pracy magisterskiej. Na początku ta myśl stresowała mnie, ale wtedy moja kuzynka która posiadała w tym doświadczenie, podpowiedziała mi co powinnam robić. Wyluzowana do tego usiadłam, zebrałam materiały i udało mi się. Obroniłam się na najwyższą ocenę. : )
#2014-09-15 11:26:07 

Obwoluta

Użytkownik

Mnóstwo osób sądzi, że pisanie prac po angielsku to taka okropna rzecz. Nieprawda. Mi tworzenie mojej pracy zabrało trzy miesiące. Większy kłopot miałam ze znalezieniem materiałów, a później poszło gładko. Powiem szczerze, że pisanie prac magisterskich po angielsku jest proste. Chyba nawet łatwiejsze niż ta po polsku. Ja tworzyłam taką i świetnie było. Obroniłam się na najwyższą ocenę. Byłam z siebie zadowolona, w szczególności, że sama wszystko zrobiłam. ; )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015