#2014-09-16 02:37:18 

Brona

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Morawiec

Wiek: 44

#2014-09-16 04:35:07 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Fantastyczny zakup dla malucha to drewniane zabawki edukacyjne. Ja swojemu dziecku przeważnie zakupuję takie zabawki, gdyż wówczas jestem pewna, że fantastycznie spożytkuje swój czas. Jestem wielkim przeciwnikiem komputerów, preferuję, kiedy mój Łukasz bawi się zabawkami drewnianymi, wówczas wiem, że się właściwie kształtuje. Tego rodzaju zabawy są całkowicie bezpieczne, również dla niedużych dzieci. Ostatnio moje przyjaciółka wybrała gryzaki dla dzieci. Możliwe że jej się urodzą bliźniaki, z tego powodu jest tym szalenie podekscytowana. Obecnie bez przerwy kupuje różne rzeczy.
#2014-09-16 06:15:26 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 130

Skąd: Radom

Wiek: 42

Niewątpliwie należy swojemu maluszkowi zamówić w podarunku klocki drewniane dla dzieci, a wówczas można się wraz z nim pobawić. Tak spędzi się czas niesamowicie pożytecznie. Mój brzdąc z początku wcale nie chciał tak spędzać czasu, lecz następnie, kiedy przekonał się do tychże klocków, wciąż się nimi bawi. Zwykle tak wspólnie spędzamy czas wolny. Chyba jeszcze kupię mu do tego kulodrom, a wtedy będzie miał zestaw. Tego rodzaju zabawy wspaniale kształtują wyobraźnię brzdąca. Zobaczyłem, że teraz mnóstwo rodziców kupuje takie zabawki. Głównie w Internecie jest ich ogromny zestaw.
#2014-09-16 09:06:53 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 150

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

W piątek udaję się do brata i mam w planach wręczyć coś jego synkowi. zabawka edukacyjna - oto co przypadło mi do gustu, a dokładnie to spodobały mi się klocki edukacyjne. Co sądzicie? Czy kilkuletni chłopczyk będzie zadowolony z takiej zabawki? Chyba że rozsądniej sprezentować coś innego? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie : )
#2014-09-16 10:19:55 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Żeby brzdąc był zadowolony, powinno się mu zamówić klocki edukacyjne. One doskonale wpływają na wyobraźnię brzdąca. W tej chwili coraz większa liczba ludzi je wybiera dla swoich dzieci. Aby fantastycznie się nimi bawić, starczy puścić wodze swojej fantazji, a wtenczas wszystko będzie do wykonania. Ciekawym upominkiem jest oprócz tego kulodrom. Przede wszystkim chłopaki lubią się tym bawić. To jest najważniejsza zabawka mojego malucha, a dawniej w ogóle nie miał pojęcia o jej istnieniu. W tej chwili non stop się nią bawi. Łukasz zaprasza także swoich znajomych do domu, by pobawić się nią razem.
#2014-09-16 11:16:41 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 152

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Jeżeli chcesz co by bobas poszerzał horyzonty to zabawki edukacyjne to będzie mi się widzi najlepsze rozwiązanie. Albo rowerki biegowe dla dzieci to jest rzecz, co na pewno też zabawi każdego malucha. A jeśli nie to zawsze zostają Ci jakieś smoczki dla dzieci albo coś- weź pare za jednym zamachem i będzie praktyczny prezent.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015