#2014-09-25 00:11:31 

Obwoluta

Użytkownik

Witam wszystkich! Od długiego czasu marzyłam o dużej hodowli tulipanów. Postanowiłam, że tego roku wezmę się za to. Lecz za bardzo nie mam w tym dużej wiedzy. Nazamawiałam sobie co niemiara gazet i książek, które przekażą mi wiele wiadomości jak je uprawiać. Za pomocą ich dowiedziałam się czym są profesjonalne symulatory wzrostu. Lecz denerwuje mnie inna rzecz, gdyż nie wiem jak to będzie z nawożeniem. Myślę jakie jest właściwe dawkowanie nawozów. Z tej przyczyny pojawiłam się tutaj. Chciałam Was spytać co mogłoby pomóc hodowli roślin? Macie jakieś pomysły?
#2014-09-25 02:31:03 

Brona

Użytkownik

ale dzisiaj paskuuuuudnie! zawsze w tym miesiącu było tak samo? serioooo? :((((( smuteczek. zasypałam się się pod śpiworami i siedze. jeżeli bym poszła sprawdzić temperaturę w growboxie, na pewno byłaby wyższa. ale nie przekonam się gdyż misie po prostu nie chce. pozdrowiania dla hodowców!
#2014-09-25 03:07:30 

cyrkowiec

Użytkownik

Wielu użytkowników zadaje mi pytania o uprawę outdoorową. Mianowicie: czy to jest do wykonania w polskich realiach i niestałym klimacie? Otóż: z zachowaniem kilku podstawowych reguł – tak, jasne. Niemniej trzeba wziąć pod uwagę glebę, dostęp do promieni słonecznych, środki nawożące, metodę pielęgnacji i szereg innych elementów. Reasumując - partałoby zaznajomić się z poradnikiem na ten temat i potem działać.
#2014-09-25 05:25:23 

Marszałek

Użytkownik

Mam piękną konewkę z którą chodzę i nawadniam rośliny. Konewa posiada pięknie wyprofilowany uchwyt a także w naklejkę z kotkiem. Niewielki szczegół a ile radości, prawie tyle, co dają specjalistyczne lampy led do uprawy. Polecam konewki!

#2014-09-25 05:42:00 

doktorantka

Użytkownik

Gdy ja zapoczątkowałam swoją hodowlę roślin, wyszukałam w Internecie lampy do hodowli roślin. Niesamowicie się wówczas ucieszyłam, gdyż moje rośliny wymagały znakomitego oświetlenia. Aktualnie cieszę się, że dobrze rosną.
#2014-09-25 08:36:21 

marchewka

Użytkownik

Nieodzowne do uprawy rozmaitych roślin są niewątpliwie nawozy do roślin szklarnianych. Aktualnie można je kupić w wielu sklepach. Uważam że rośliny w sporym stopniu wzbogacają nasze życie, szczególnie kwiaty wspaniale wyglądają latem.

#2014-09-25 09:02:30 

Dziki_dzik

Użytkownik

Bardzo często wpadam na forum sieciowe i zawsze jestem zachwycony z omawianych tu tematów. Jednakże niestety w tym tak tyci mogę powiedzieć, ponieważ nie orientuję się w hodowli roślin. Przyznam się, że coraz bardziej rozważam o uprawie kwiatów. Nawet wczoraj czytałem dobry artykuł o tytule choroby roślin. Na dodatek dużo studiowałem na ten temat w sieci. Chyba wypróbuję to, ale jeszcze jednak to przemyślę.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015