#2014-09-26 07:52:18 

Brona

Użytkownik

Hej! Otwieram swoją przychodnię kardiologiczną. Rozważam jakich potrzebuję dodatkowych urządzeń. Bez wątpienia powinnam wziąć sobie aparaty usg, ale na dodatek co jeszcze. Właśnie, w ostatnim czasie gadałam z moim znajomym po fachu, który powiedział, że powinnam także wziąć specjalistyczny holter ciśnieniowy. Ekstra, tylko zastanawiam się gdzie znajdę taką dobrą hurtownię urządzeń medycznych. Z tej racji znalazłam się tutaj. Pragnę Was spytać w jakie w ostatnim czasie wyposażyliście się maszyny medyczne?
#2014-09-26 08:39:49 

Marszałek

Użytkownik

W przychodni będziemy wkrótce kupować różnorakie akcesoria chirurgiczne, np. koagulator. Przy okazji chcieliśmy też kupić żele do USG z dobrą echotransmisją. Wy u siebie użytkujecie takie maszynki? Napiszcie u kogo składacie zamówienia! Firm na rynku jest od groma, lecz kiedy sprawa tyczy się stanów klinicznych, trzeba zważać na szczegóły, ponieważ zdrowie pacjentów najbardziej się liczy.
#2014-09-26 11:35:45 

Kabanos

Użytkownik

Podczas poszukiwań profesjonalnych sprzętów medycznych, polecane jest śledzić cały czas dostępne w branży nowości. W dystrybucji co pewien czas oferowane są albowiem wyjątkowe artykuły, zaskakujące na plus proponowanymi możliwościami. Do gabinetu kupiłem kiedyś najnowszej generacji koagulator. Jego funkcje umożliwiają mi jeszcze lepiej opiekować się pacjentami. Nie bez znaczenia jest tu także fakt, iż przekłada się to na większe zyski finansowe dla mojej przychodni.
#2014-09-26 13:38:25 

Hydraulik31

Użytkownik

Rozmowa o urządzeniach medycznych jest bardzo ciekawa i korzystna. Uważam, że można by było ją jeszcze bardziej rozwinąć, gdyż teraz co niemiara doktorów poszukuje takich sprzętów. Nawet wczoraj sam wahałem się nad kupnem defibrylatora. Zobaczę jeszcze. Odnalazłem w sieci pod hasłami hurtownia sprzętu medycznego wiele interesujących propozycji, ale muszę dogłębnie to przeczytać. A później wyjdzie w praniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015