#2014-03-27 09:00:55 

marchewka

Użytkownik

Hej! Niedługo muszę wyjechać do Belgii. Mam tam parę spraw firmowych do załatwienia. Moja firma opłaci podróż. Bardzo chcieli mi zarezerwować bilet lotniczy, ale ja powiem, że obawiam się tego środka transportu. Z tej racji chciałabym pojechać środkiem lądowym. Niedawno w Internecie odnalazłam pewną stronę sieciową, na której polecają niedrogie busy do Belgii. Pomyślałam, że w taki sposób mogę dostać się do Brukseli. Nie wiem już. Pomyślałam, że napiszę tu i spytam Was. Każdy mi gada co innego i powiem, że już świruję. Nie mam zielonego pojęcia co powinnam zrobić. Proszę podpowiedzcie mi do jakiego kraju w Europie najlepiej pojechać busem? Czy jest on dobry? Co uważacie w tym temacie? 
#2014-03-27 10:11:15 

Logika

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem busy są najlepszym środkiem transportu jaki istnieje. Bardzo dawno temu podróżowałam tylko samolotami, ale pomyślałam, że to jest za drogie. Tym bardziej, że bardzo często musiałam jeździć do Holandii w sprawach biznesowych. Musiałam znaleźć inne rozwiązania. Udało mi się. Miesiąc temu siedząc z nudów w necie, studiowałam rozmaite oferty transportowe. W pewnym momencie zaintrygowała mnie urocza grafika jeden witryny online, która należała do spółki Trans-Bus. Oto w taki sposób rozpoczęła się moja duża przygoda z busami. Czytając tę witrynę byłam skłonna do zamówienia sobie miejscówki w busie. Spróbowałam. Zarezerwowałam miejsce i po dwóch tygodniach busem do Holandii. Powiem, że byłam bardzo usatysfakcjonowana z takiego sposobu podróżowania, przytulnie, ciepło, a co najistotniejsze niedrogo. Od tamtej pory podróżuję tylko busami Trans-Bus. Polecam bardzo serdecznie to przedsiębiorstwo! 
#2014-03-27 11:58:54 

doktorantka

Użytkownik

Z całą pewnością powinno się pojechać do fantastycznego kraju, jakim jest Holandia. Posiadam nawet ulotkę o nazwie: bus do Holandii. Sporo razy tam byłam, dlatego znam ją doskonale. Powinnam napisać, że zawsze tam przyjeżdżam z chęcią. Jednakże obecnie tak szybko tam nie pojadę, gdyż mam problemy rodzinne. Mój mąż stracił zatrudnienie, i wpadł w depresję, dlatego wszystko jest na moich barkach. 
#2014-03-27 13:35:53 

Obwoluta

Użytkownik

Nic ciekawego w telewizji nie ma, w radiu jakaś usypiająca muzyka. Doszłam do wniosku, że spędzę przyjemnie czas na forum dyskusyjnym, ale tutaj przynudzanie. Do każdego państwa w Europie można pojechać busem. Ja napisałam w przeglądarce tanie busy. Znalazłam fajną stronę internetową, na której oferowali busy do holandii. Nie kumam całej tej gadki. Myślę, że to jest tak łatwa sprawa, że możemy ją samemu w bardzo prosty sposób rozwiązać. A z resztą róbcie co chcecie. Ja wychodzę stąd. Pa! 
#2014-03-27 13:57:24 

Dziki_dzik

Użytkownik

Uważam, że podejmowane rozmowy na forach internetowych są pomocne. Nie raz myślałem nad podróżowaniem busem po krajach europejskich. Nawet przedwczoraj znalazłem ciekawą stronę online. Muszę szczerze przyznać, że jestem z dnia na dzień coraz bardziej przekonany do tego typu rozwiązań. Ale jednak jeszcze muszę to dobrze przemyśleć. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015