#2014-10-08 07:18:04 

doktorantka

Użytkownik

Witam : ) Ostatnio dostałam listy w obcych językach, których w ogóle nie rozumiem. Aktualnie muszę odnaleźć jakiegoś fachowego tłumacza. Gdy byłam w Warszawie swego czasu spostrzegłam szyld, gdzie był zamieszczony napis: francuski tłumacz więc jeden problem mam z głowy. Drugiego tłumacza być może wyszukam tak, że wpiszę w Google frazę: tłumaczenia techniczne rosyjski Jednak jest jeden kłopot, dlatego że mam malutko gotówki, z tego względu muszę wybrać któryś język, jak również tłumacza. A co wy uważacie który tłumacz jest najbardziej przydatny?

#2014-10-08 08:52:10 

Logika

Użytkownik

Z pewnością konieczny jest tłumacz angielskiego, szczególnie w obecnych czasach. Powinnam stwierdzić, że ja jakiś czas temu widziałam pełno anonsów tj. tłumaczenie na angielski Osobiście trochę żałuję, że nie pojęłam tego języka, gdyż aktualnie zarabiałabym z pewnością sporo pieniędzy. Jakiś czas temu dojrzałam w necie wspaniały dział online pt.: norweski tłumaczenia, było tam dużo użytecznych danych, w jaki sposób uczyć się obcych języków, to mnie niesamowicie zachęciło do ich poznania.

#2014-10-08 10:27:41 

Obwoluta

Użytkownik

Odnośnie tłumaczeń FR/PL, mogę z czystym sumieniem pochwalić firmę Centrum Językowe Futura. Są naprawdę rzetelni i gwarantują przejrzyste warunki tłumaczenia. Koszty w porządku. Marzę o tym, żeby robione aktualnie przez inną firmę tłumaczenia włoskiego także trzymały poziom. Przynaję, że mam wątpliwości, bo tematyka niełatwa – prawo. Może powinnam była znów skorzystać z obsługi tamtej firmy. Już po ptokach.
#2014-10-08 11:26:01 

Brona

Użytkownik

Piekielnie przydatny jest na pewno język angielski, z tej racji ja obecnie chodzę na różnorodne kursy. Ale na razie nie znam znakomicie tego języka, z tej przyczyny muszę korzystać z propozycji biura tłumaczeń. Ostatnio spostrzegłam z dzienniku ciekawy anons pt.: angielski tłumaczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015