#2014-10-22 04:20:36 

Kabanos

Użytkownik

#2014-10-22 04:59:57 

Dziki_dzik

Użytkownik

Hello. Ja już rok jestem przekonany. Ciągle nie wiem jak zwiększyć obwód penisa, jednak na pewno to zrobię. Jeżeli ktoś z was ma jakieś doświadczenia na ten temat, będę wdzięczny. Ważna jest dla mnie również cena zwiększania. Przeglądałem np. różnego rodzaju propozycje w Google na hasło Penilarge apteka i nie ma źle. A pozostałe sposoby zwiększające? Rzecz jasna te efektywne, a nie zioła baby Jagi. Hejterom od razu dziękuję :p
#2014-10-22 06:00:31 

Marszałek

Użytkownik

Ziomek… od tej chwili będziesz miał hejterów od cholery. Ja sam jak byłem studentem to, mając zamiar podrywać wszystkie laski, aplikowałem sobie tabletki na penisa. Raczej jeszcze w wieku dojrzewania bo członek naprawde mi sie zwiekszył. A wogle – wpisz sobie w Google penilarge skutki uboczne i sam zobaczysz co tam powypisywali. Tylko pamiętaj żeby usunąć historię przeglądarki. :D Wisz jak jest….
#2014-10-22 07:26:43 

Logika

Użytkownik

Sądzę że znakomitym sposobem na zwiększenie rozmiaru członka są tabletki. Mój partner, gdy buszował w Internecie ujrzał baner, na którym znajdował się napis: powiększanie penisa tabletki. W owym czasie bliżej zaciekawił się tym tematem, bo nie był usatysfakcjonowany z rozmiaru swojego członka. Jego rozmiar w dużym stopniu wpływał na nasz seks. Bez przerwy się sprzeczaliśmy o to. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Szalenie to wpłynęło na relacje między nami. Lada moment również mówimy sakramentalne tak. Dużo osób nie wie jak życie intymne jest istotne, z tej racji, jeśli ktoś ma podobny problem, niech wpisze w wyszukiwarkę słowo kluczowe: jak zwiększyć obwód penisa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015