#2014-03-27 08:53:04 

Brona

Użytkownik

Witam! Jestem bardzo mocno zawiedziona tym co robimy ze środowiskiem. Skończyłam ekologię. Mam duże zamiłowanie do roślin i zwierzaków, ale jeśli nie zaczniemy bardziej dbać o środowisko to wszystko zginie. Niedawno z grupką badaczy wykonaliśmy na danym obszarze monitoring środowiska. Wyniki, które zobaczyliśmy bardzo wystraszyły nas. To coś smutnego. Wielki procent zaśmieconych rzek i lasów. Ludzie zostawiają duże masy śmieci do lasów i innych miejsc. To coś okropnego. Najgorsze słowa cisną się na samą myśl. Dlatego postanowiłam napisać tutaj i porozmawiać z Wami. Co Wy myślicie na ten temat? Czy według Was nasze środowisko jest bardzo mocno zanieczyszczone?
#2014-03-27 11:12:34 

Kabanos

Użytkownik

Cechuje mnie proekologiczne podejście do wielu zagadnień, faktycznie martwi mnie ciągle postępująca degradacja środowiska. Zanieczyszczeń przybywa, a wszelkich bogactw naturalnych jest coraz mniej. Najbardziej bym chciał żeby każdy interesował sie ekologią i żeby każdy postępował tak by chronić środowisko. Są oczywiście osoby na których spoczywa szczególna odpowiedzialność w tym zakresie. Mam na myśli konkretnie tych, którzy kierują przedsiębiorstwami o charakterze produkcyjnym. Trzeba tak planować produkcję by emisja szkodliwych gazów była jak najmniejsza i właściwie eliminować powstałe odpady. www.analizysrodowiska.pl/podstrona/pozwolenia-zintegrowane to strona doskonale znana przedsiębiorcom.
#2014-03-27 13:13:36 

Obwoluta

Użytkownik

Moim zdaniem środowisko jest mocno zanieczyszczone. Dlatego zapisałam się do zgrupowania ekologicznego. Od dziecka mnie to ciekawiło. Niedawno ze swoimi przyjaciółmi zrobiliśmy manifestację przeciwko zostawianiu śmieci w lesie. By dać do zrozumienia ludziom, że źle robią stworzyliśmy różne plakaty, które poparliśmy profesjonalnymi analizami. A wydarzyło się to z pomocą pewnej witryny internetowej, którą znalazł nasz kolega. Wyszło na jaw, że jest to spółka Analizy Środowiska, która wykonała dla nas najlepsze pomiary i inne badania. Ceny mieli atrakcyjne. Zrobiliśmy świetną prezentację i pokazaliśmy ją wszystkim. Za pomocą tego bardzo dużo osób dołączyło do naszego klubu. Dlatego Ci którzy szukają firmy robiącej dokumentację środowiska powinni skorzystać z propozycji Analizy Środowiska. Polecam serdecznie! 
#2014-03-27 14:07:38 

Dziki_dzik

Użytkownik

Żyjemy w epoce, kiedy wszyscy pragną w jakiś sposób ograniczyć koszta. Jeśli chodzi o właścicieli marek często jest to ekologia. Właśnie to jest powodem, że tak kluczowe jest funkcjonowanie na rynku przedsiębiorstw typu SGS. Dają możliwość zachowania równowagi między ochroną środowiska, a kosztami ponoszonymi w tym celu. Przy okazji często zwracają uwagę na detale, jakich żaden inny specjalista by nie dojrzał. I sugerują najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji. Zresztą, bez ich wsparcia mnóstwo inwestycji nie miało by miejsca z racji braku wymaganych zezwoleń.
#2014-03-27 15:20:26 

Marszałek

Użytkownik

Często loguję się na fora dyskusyjne i zawsze jestem bardzo zadowolony z podejmowanych tu tematów. Jednak w tym mało mogę powiedzieć, ponieważ nie znam się za bardzo na ochronie środowiska. Jakoś mnie ona nie interesuje, może z tego powodu, że w moim mieście nie ma takiego problemu. Jednak muszę stwierdzić, że bardzo często myślę o wejściu do zrzeszenia miłośników flory i fauny. Wczoraj nawet odnalazłem w necie pewną stronę internetową, na której polecają różne analizy i pomiary środowiska. Kto wie może jednak zacznę ciekawić się ekologią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015