#2014-11-25 01:46:18 

Kabanos

Użytkownik

Witajcie! Otóż kilka dni temu sprawdziłem BMI i okazało się, że mam ogromną nadwagę. To okropne. Pragnę to zmienić. Z tej racji rozważam czy odnajdę u siebie personalnego trenera. W necie pod hasłami trener personalny Wrocław odnalazłem multum ofert. Ale nie mam pojęcia gdzie znajdę profesjonalnego trenera osobistego. Poszukuję rad, polecicie mi dobrego trenera?
#2014-11-25 03:03:37 

marchewka

Użytkownik

Kiedy szukałam na swoje potrzeby sprawdzonego instruktora fitness z Poznania, z poręką przyszła mi koleżanka, która kiedyś czerpała z tego typu przyjemności. Ćwiczę od kwartału i efekty są dostrzegalne :) Ale generalnie sama również chadzam na spacery regularnie a do tego wysilam umysł sudoku :)
#2014-11-25 04:08:45 

Logika

Użytkownik

Małżonka od niedawna chce się rzucić na treningi, ale tłumaczę co rusz, żeby raczej wyglądała usługi treningów „u siebie”, a więc trener dochodzący. Podrzuciłem jej wczoraj na pocztę odnośnik polecany instruktor fitness w Katowicach. Jak dotąd cisza :>
#2014-11-25 04:57:53 

doktorantka

Użytkownik

Przecież to normalne, że jak ktoś pragnie zadbać o swoje ciało, to musi wykonywać to fachowo. Ja jak pragnęłam mieć ładną figurę to odnalazłam personalnego instruktora fitness we Wrocławiu i zaczęłam ćwiczenia. Z tej racji nie kumam tej dyskusji. Zmieńcie temat, ponieważ to szkoda naszego czasu na takie dyskusje. A z resztą lecę na inne forum sieciowe. Bawcie się dobrze. Bye!

#2014-11-25 07:24:25 

Obwoluta

Użytkownik

Coraz częściej ludzie dbają o swoje figury. Chyba to normalne. Nie rozumiem tego rodzaju gadek. Przecież to takie proste. Obiło mi się o uszy, że mój znajomy wspominał, że dobra dieta i ćwiczenia to bardzo ważna rzecz przy odchudzaniu, która bez wątpienia wspomoże nas, ale to nie ciekawy temat. Posiadam milsze tematy do dyskusji.
#2014-11-25 09:59:59 

Dziki_dzik

Użytkownik

Dzięki witrynie trenerland.pl znalazłem w zeszłym miesiącu instruktora basenowego dla córki. Od lat myślała, aby opanować sztukę pływacką, a ojciec w ogóle nie ma kiedy, co by wybrać się z nią na pływalnię. Lecz wtorku słotnego kolega zaproponował mi odnośnik trening trx, który przenosił bezpośrednio na w/w stronkę. Wpisałem moją lokację, wybraną dyscyplinę i wyświetliło mi kilka propozycji, stąd zyskałem sposobność skonfrontować sobie portfolia przed napisaniem maila :)

#2014-11-25 11:50:05 

Marszałek

Użytkownik

Rozmowa o dobrych ćwiczeniach jest fascynująca. Nawet przedwczoraj sam rozważałem nad wzięciem się za siebie. Mnóstwo osób na ten moment poleca siłowy fitness w domu. To super pomysł, aby zadbać o swoje zdrowie. Przemyślę jeszcze. Znalazłem kilka artykułów na ten temat, ale muszę całkowicie to przeczytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015