#2014-12-02 00:53:09 

Obwoluta

Użytkownik

Hej! Odkąd pamiętam to nosiłam okulary, ale w tym momencie bardzo mnie wkurzają. Myślę coraz częściej o szkłach kontaktowych. Nawet w Internecie pod wyrażeniami sklep soczewki kontaktowe odnalazłam dość fajną ofertę. Może sobie zamówię, ale jeszcze muszę zdobyć kilka wiadomości. Myślicie, że soczewki są właściwe? Macie je?

#2014-12-02 02:54:29 

cyrkowiec

Użytkownik

Moja przyjaciółka na ogół kupuje sobie wygodne soczewki acuvue, i jest piekielnie szczęśliwa. Ja chyba również je sobie kupię. Jednak prawdopodobnie będą to szkła brązowe, gdyż pragnę nieco zmienić swój wizerunek, a takie szkła z pewnością mi to umożliwią.
#2014-12-02 03:39:08 

Dziki_dzik

Użytkownik

Według mnie szkła kontaktowe to najfajniejsza rzecz jaką wymyślono. Sam je mam od dawna i muszę przyznać, że jestem szczęśliwy. A to wszystko za namową mojej przyjaciółki, która sama od miesiąca zaczęła używać soczewek kontaktowych. Przyznam szczerze, że bardzo mnie to zaintrygowało. No więc w necie wpisałem wyrażenia soczewki kontaktowe jednodniowe i tam trafiłem na pewien sklep online, w którym zamówiłem w korzystnej cenie szkła. Po trzech dniach wszystko było u mnie u mnie. Noszę je i jestem bardzo zadowolony. Polecam serdecznie ten sklep wysyłkowy, czyli Optyk Rozmus!

#2014-12-02 06:23:29 

Kabanos

Użytkownik

Ja z reguły zamawiam wypróbowane szkła kontaktowe. Ostatnimi czasy wybrałem atrakcyjne soczewki progresywne w najlepszej cenie. Zobaczyłem je w cenionej spółce Optyk Rozmus. Powinienem powiedzieć, że spółka bardzo szybko się rozwija. Ich wyroby charakteryzują się wysoką jakością. Ja na ogół tu zakupuję różne soczewki, i zawsze oferują mi sprawdzony towar. Spółka również wspiera akcje charytatywne. Organizuje prócz tego bezpłatne badania. Jestem wiernym ich odbiorcą już wiele lat.
#2014-12-02 07:18:32 

Hydraulik31

Użytkownik

Banalna rzecz, że ludzie kupują szkła kontaktowe. Moja partnerka zamówiła. Nawet jak szukała dla siebie soczewek to jej kuzynka polecała jej tanie kolorowe soczewki kontaktowe. Czemu nie?! Może następnym razem, bo teraz tego nie chce. Proszę Was zmieńmy temat. Albo spadam stąd. Nie doradzę Wam. Żegnam!

#2014-12-02 08:14:11 

cyrkowiec

Użytkownik

Piekielnie jestem szczęśliwy, że zamówiłem swego czasu soczewki ciba vision. Teraz fantastycznie widzę. Uważam, że okulary są niepraktyczne, więc wybrałem soczewki kontaktowe popularnej spółki. A namówiła mnie moja dziewucha.
#2014-12-02 09:04:53 

Marszałek

Użytkownik

Wielokrotnie wpadam na forum dyskusyjne i zawsze jestem bardzo zadowolony z tematów. Powiem, że coraz bardziej myślę o założeniu sobie soczewek. Nigdy nie rezygnowałem z okularów. Nawet przedwczoraj znalazłem dla siebie jednodniowe soczewki Acuvue Moist. Dużo studiowałem w tym temacie w sieci. Chyba je wezmę. Pomyślę jeszcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015