#2014-12-05 07:36:23 

Kabanos

Użytkownik

Siemka. Szybka gała z mojej strony. Mam zamiar z znajomym otworzyć tankszelę, na daną chwilę utkwiliśmy w kwestii śmieci. Przeszukuję sieć po frazach taki jak śmietniki kontenerowe producent oraz okazyjne kosze na śmieci zewnętrzne ale będziemy kupowali więcej stuffu – co byście doradzili, aby wziąć?
#2014-12-05 08:10:15 

Marszałek

Użytkownik

W ówczesnych czasach istotną rzeczą przy zakładaniu stacji benzynowej jest odpowiednie wyposażenie jej. Dlatego takie rzeczy jak altana śmietnikowa od producenta winny się na pewno znaleźć. Przynajmniej ja tak uważam. Dodatkowo w ostatnim czasie myślałem czy nie zakupić tego typu jak niedrogi trzepak do dywaników. Wiele osób staje na stacjach nie tylko by zatankować, ale też odrobinę zrelaksować się. Z tej racji niektórzy korzystają z okazji i delikatnie sprzątają swoje wozy. Wpadłem na pomysł, że taki trzepak z pewnością będzie potrzebny. No więc wziąłem i jak wyszło na jaw, to nie myliłem się. Mnóstwo osób było z tego zadowolonych. Wygląda na to, że jednak mam super pomysły. : )
#2014-12-05 08:49:47 

Dziki_dzik

Użytkownik

Mnóstwo osób otwierając stacje benzynowe stara się je wyposażyć jak najkonkretniej. W ostatnim czasie sam to robiłem, ale jako miłośnik ekologii bardzo zależało mi na tym, żeby wszystko było najlepiej wykonane. Na dodatek uwielbiam dbać o czystość tak więc w okręgu stacji zamontowałem sobie trzepak do dywaników. Uznałem, że o wiele prościej będzie mi ogarnąć stację, a poza tym może się to przyda kupcom. Jednak nic nie sprawiło mi tyle radości jak kupno specjalnych pojemników do segregacji odpadów. Byłem usatysfakcjonowany. Dzięki temu mogłem zatroszczyć się o środowisko. Co niemiara osób sądzi, że stacje benzynowe wyniszczają ekologię. Możliwe, ale jeśli należycie wszystko robimy, to nic nie powinno się dziać. : D
#2014-12-05 09:25:35 

Hydraulik31

Użytkownik

Dzięki wszystkim piszącym w temacie wasze pomysły niewymownie mi pomogły. Wydawało mi się, że pełnię akcesoriów już kupiłem, jednak szczęśliwie trafiłem tutaj. Po głębszej refleksji kupię ponadto z sieci trzepaki do dywaników. 3majcie się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015